Diákolimpia megyei döntő

2026.05.26

Ebben az évben újra klubunk rendezhette a tenisz diákolimpia megyei döntőjét. 

Szakosztályvezetőnk, Wünsch Lajos volt felelős versenyigazgatóként a verseny sikeres lebonyolításáért. A narancs pályán játszott mérkőzések vezetésében ifjú tehetségünk, Wicha Timon segédkezett.

Összesen 35-en léptek pályára a különböző korosztályokban.

Gratulálunk azoknak, akik korcsoportjuk 1. vagy 2.helyén végeztek, hiszen ők júniusban Balatonbogláron az országos döntőben szerepelhetnek.

Külön öröm számunkra, hogy klubunk 8 játékosa is továbbjutott.

Gratulálunk!

Share