Diákolimpia megyei döntő
2026.05.26
Ebben az évben újra klubunk rendezhette a tenisz diákolimpia megyei döntőjét.
Szakosztályvezetőnk, Wünsch Lajos volt felelős versenyigazgatóként a verseny sikeres lebonyolításáért. A narancs pályán játszott mérkőzések vezetésében ifjú tehetségünk, Wicha Timon segédkezett.
Összesen 35-en léptek pályára a különböző korosztályokban.
Gratulálunk azoknak, akik korcsoportjuk 1. vagy 2.helyén végeztek, hiszen ők júniusban Balatonbogláron az országos döntőben szerepelhetnek.
Külön öröm számunkra, hogy klubunk 8 játékosa is továbbjutott.
Gratulálunk!
